Cennik


Usługi świadczymy na rzecz osób indywidualnych, jak również firm, urzędów i innych instytucji.

# Usługa Cena
1 Udrażnianie rur/kanalizacji metodą mechaniczną 350,00 zł/h
2 Udrażnianie rur/ kanalizacji metodą hydrodynamiczną (WUKO) 450,00 zł/h
3 Inspekcja rur/kanalizacji za pomocą kamery (Inspekcja TV) 450,00 zł/h
4 Naprawy innych usterek/awarii hydraulicznych 250,00 zł/h + koszt materiału niezbędnego do wykonania usługi

*W przypadku zlecenia usługi przez podmiot w ramach prowadzonej przez niego działalności gospodarczej do powyższych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości wynikającej z przepisów prawa.
**W większości przypadków awarię/usterkę udaje się usunąć już w ciągu pierwszej godziny świadczenia usługi. Godzina rozpoczęcia świadczenia usługi liczona jest od momentu przyjazdu serwisanta na wskazany przez usługobiorcę adres wykonania usługi. Każda kolejna godzina świadczenia usługi przez serwisanta trwająca powyżej 15 min jest liczona jako jedna pełna godzina świadczenia usługi. Zakończenie świadczenia usługi następuje w momencie opuszczenia stanowiska pracy przez serwisanta i załadowania wszelkich narzędzi i maszyn do pojazdu serwisanta. W przypadku świadczenia na rzecz usługobiorcy więcej niż jedną usługę, wynagrodzenie za każdą kolejną usługę jest liczone osobno w sposób opisany powyżej. Wówczas rozpoczęcie świadczenia kolejnej usługi zaczyna się od momentu rozpoczęcia przygotowania przez serwisanta narzędzi i maszyn niezbędnych do świadczenia kolejnej usługi do czasu opuszczenia stanowiska pracy przez serwisanta i załadowania wszelkich narzędzi i maszyn niezbędnych do wykonania kolejnej usługi do pojazdu serwisanta.
Przedstawiona powyżej oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. .66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OFERTY INDYWIDUALNE

Jeżeli jesteś właścicielem punktu gastronomicznego, hotelu, przedsiębiorstwa produkcyjnego lub inną firmą/instytucją i chcesz nawiązać z nami stałą współpracę na specjalnych warunkach – skontaktuj się z nami. Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę, uwzględniającą potrzeby Twojej firmy.
Zaufali nam już liczni administratorzy (zarządcy) obiektów, firmy spożywcze i gastronomiczne, hotele, szkoły i inne placówki użyteczności publicznej.

pogotowie hydrauliczne poznań