Udrażnianie i przepychanie rur


PRACUJEMY NA PROFESJONALNYM SPRZĘCIE

Jeżeli masz problem z zanieczyszczoną, niedrożną, zapchaną kanalizacją pamiętaj, że tylko udrożnienie rur przy użyciu profesjonalnego sprzętu daje gwarancję poprawności i jakości wykonania usługi. Jeżeli nie chcesz, żeby problem z zapchaną rurą kanalizacji powrócił zapraszamy do kontaktu. Przy pomocy naszego sprzętu udrożnimy zapchaną kanalizację, ale również zidentyfikujemy problem i jeżeli to konieczne podejmiemy właściwe działania, w celu zapobiegnięcia podobnym awariom w przyszłości!

Przepychanie rur Poznań
pogotowie wod kan poznań

Mechaniczne czyszczenie i udrażnianie rur/kanalizacji

Usługę wykonujemy przy użyciu sprzętu Firmy ROTHENBERGER, która od ponad siedemdziesięciu lat jest jednym z wiodących producentów innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie narzędzi instalatorskich i maszyn do systemów sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych, chłodniczych i gazowych oraz technologii na rzecz środowiska.

Hydrodynamiczne czyszczenie i udrażnianie rur/kanalizacji (WUKO)

Usługę wykonujemy przy użyciu sprzętu polskiej Firmy KanRo Ltd, lidera na rynku specjalistycznych urządzeń do obsługi kanalizacji z trzydziestoletnim doświadczeniem. Posiadamy kompaktowe, nowoczesne i uniwersalne urządzenie wysokociśnieniowe PYTON 2.0 (rok produkcji 2021 r.). Urządzenie PYTON 2.0 przeznaczone jest do profesjonalnego udrażniania i czyszczenia przewodów rurowych, sanitarnych, deszczowych i przemysłowych. Urządzenie dzięki swoim wymiarom i wadze idealnie sprawdzi się w trudno dostępnych miejscach, gdzie nie dojadą duże samochody czyszczące.

udrażnianie rur Poznań
wuko poznań

O profesjonalizmie w świadczeniu usług świadczy nie tylko wysokiej klasy sprzęt, ale i ludzie którzy go obsługują. Nasi serwisanci to prawdziwi i doświadczeni inżynierowie, którzy są przeszkoleni w zakresie obsługi urządzeń i z łatwością poradzą sobie ze zgłoszoną przez Ciebie awarią. W ramach świadczonej usługi odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz przekażemy odpowiednie zalecenia, tak aby zminimalizować ryzyko powstania w przyszłości kolejnych awarii.